“American Songbook” Prisikėlimo terasoje

Bilietai parduodami 1 val. prieš koncertą tik bazilikos kasoje

Liepos 13 d. koncertas dviejų senų draugų, kurie kartu mokėsi muzikos Olandijos aukštosiose muzikos mokyklose. Šį kartą dviese sujungs jėgas koncertui – saksofonu gros Manvydas Pratkelis, pianinu Giedrius Nakas. 

Koncerte išgirsime nuotaikingus, Amerikos klasika tapusius klasikinio džiazo kūrinius bei įvairias kitų stilių bei žanrų muzikines improvizacijas.

Manvydas Pratkelis, saksofonas
Giedrius Nakas, klavišiniai

Manvydas Pratkelis baigė Nyderlandų karališkąją konservatorija. 2010 m., su duetu “Dauleau” (Manvydas Pratkelis-saksofonas, Jonas Butvydas- mušamieji) laimėjo Vilnius Jazz Young Power”, su Karališkosios Hagos konservatorijos bigbendu koncertavo prestižiniame “North Sea Jazz” 2014m., festivalyje Roterdame, taip pat aktyviai koncertuoja su savo trio – “Big Little Emotions trio” , kuris susibūrė 2012m., Olandijoje. Manvydas įsigilinęs į džiazo tradicijas ir puikiai orientuodamasis šiuolaikinio džiazo tendensijose geba improvizuoti įvairiuose muzikiniuose stiliuose ir taip kuria savitą, universalų skambesį. 

Giedrius Nakas – pianistas, kompozitorius ir dainininkas, daugeliui pažįstamas iš aktyvios koncertinės veiklos su vienais garsiausių Lietuvos atlikėjais (“Saulės Kliošas”, Jurga, A. Mamontovas ir daug kitų). 2018 m. jo išleistas modernaus džiazo albumas “No Fear, Full Of Love”, įrašytas Niujorke su džiazo žvaigždėmis sulaukė didelio susidomėjimo ir pademonstravo jo itin rafinuotas kompozicijas. 2020 m. jis debiutavo ir kaip vokalistas su lietuvišku soul/rnb albumu “Burtai”. Šiais metais G. Nakas įrašė naują džiazo albumą, ir planuoja jį išleisti iki metų galo.

Naujienas taip pat galite sekti mūsų Facebook ir Instagram puslapiuose!