Vasaros koncertai Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos terasoje

“American Songbook” Prisikėlimo terasoje

Bilietai parduodami 1 val. prieš koncertą tik bazilikos kasoje

Liepos 13 d. koncertas dviejų senų draugų, kurie kartu mokėsi muzikos Olandijos aukštosiose muzikos mokyklose. Šį kartą dviese sujungs jėgas koncertui – saksofonu gros Manvydas Pratkelis, pianinu Giedrius Nakas. 

Koncerte išgirsime nuotaikingus, Amerikos klasika tapusius klasikinio džiazo kūrinius bei įvairias kitų stilių bei žanrų muzikines improvizacijas.

Daugiau informacijos


Sherman Tan & the Cross Band

Bilietai parduodami 1 val. prieš koncertą tik bazilikos kasoje

Liepos 18d., 19val.

Programoje skambės originalios kompozicijos, Blues, Rock , Country  klasika. Naudojant akustinius instrumentus, išgaunamas originalus ansamblio skambėsys, subtiliai balansuojantis tarp gerai pamiršto seno ir dabar kuriamo naujo.

Daugiau informacijos


“Baladės po skrybėle” – Virgis Stakėnas

Bilietai parduodami 1 val. prieš koncertą tik bazilikos kasoje

Liepos 30., 19val.

#virgisstakenas M.A.M.A. apdovanojimu nominantas; folk dinozauras – vienas iš šauniosios septyniukės, pradėjusios dainuojamosios poezijos žanrą Marijos žemėje; vilkas vienišius. SKAIČIAI: 50 metų kūryboje; 345 opusų muzika ir tekstai, 5 didelių festivalių krikštatėvis – prodiuseris; 20 muzikos albumų; 150 didelių festivalių ir 3 000 koncertų šalyje-Europoje-Amerikoje; 280 autorinių laidų nacionaliniame radijuje… Dar: 6 gitaros, 3 anūkai, minia fanų, krūva mokinių… ir vienintelis sielos sargybinis – Ramutė. #kantritevas


“Vidurvasario muzika” – Jomantė Šležaitė, Mindaugas Jankauskas ir Laimonas Salijus

Bilietai parduodami 1 val. prieš koncertą tik bazilikos kasoje

Rugpjūčio 1d., 19 val.

Daugiau informacijos netrukus

Neseniai pasirodžiusi naujame tapytojos amplua, operos solistė Jomantė Šležaitė padovanos Jums tikrą muzikinių paveikslų puokštę. Jomantė nevengia dainuoti įvairaus stiliaus muzikos, tad ir koncerte išgirsite ne tik operos lobyno kūrinius, bet ir miuziklą, itališkas dainas ir netgi legendinius lietuviškosios estrados kūrinius.

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatro solistas – Mindaugas Jankauskas džiugins klausytojų širdis ne tik arijomis, bet taip pat itališkomis neapolietiškų bei lietuviškų dainų melodijomis.

Laimonas Salijus – jaunosios kartos atlikėjas, kuris savo universalumu ir išskirtinėmis interpretacijomis pakerėjo klausytojus Lietuvoje, Serbijoje, Gruzijoje. Brazilijoje ir kitose šalyse. Akordeonas – it simfoninis orkestras, todėl operos ir miuziklų ištraukos suskambės naujai ir šviežiai!


“Skambant muzikai – apie kultūrą iš arti” – Giedrius Kuprevičius ir Gytis Padegimas

Renginys nemokamas

Rugpjūčio 8d., 19 val.

Daugiau informacijos netrukus