Praėję renginiai

Sandra Carrillo & Rumba Norte

Birželio 30 dieną, trečiadienį, šių metų vasaros koncertų ciklą bazilikos terasoje pradėjo stilinga, temperamentinga solistė iš Ispanijos Sandra Carrillo ir kartu muzikuojančių tarptautinė atlikėjų grupė – Sandra Carrillo & Rumba Norte. Tai profesionalūs muzikai, susibūrę groti ir populiarinti autentišką įvairių pietų šalių muziką. Los Rumberos vokalistė, Sandra Carrillo, kiekvienu pasirodymu atidengia dalelę savo krašto temperamento, šviesos, laisvės kalbėti širdies ir kūno kalba. Grupė ,,Rumba Norte” atlieka klasikinius ispaniškos muzikos žanrus: Catalan rumba, Flamenco rumba, Copla, Bolero, Son. 

Atlikėjai:

Sandra Carrillo, vokalas (Ispanija)
Alvaro Hernandez, vokalas, bongos (Ispanija)
Robertas Vilčinskas, cajon, perkusija
Gintaras Šulinskas, gitara
Andžej Zujevič, gitara


Samuel Kummer, rugpjūčio 28d., 2020

Drezdeno „Frauenkirche“ vargonininku Samuelis Kummeris dirba nuo 2005 m.  Jis studijavo bažnytinę muziką Štutgarto valstybiniame muzikos ir scenos menų universitete. Studijuodamas pas Lohmanną, Bossertą ir Jakobą sukūrė platų vargonų repertuarą, kuris įtakojo ir varganų improvizacijos sritį (studijos pas Seifeną, Korrintą ir Bezlerį). Baigiamojo egzamino metu jis gavo apdovanojimą už vargonų improvizaciją. Samuelis Kummeris yra prestižinių tarptautinių konkursų laureatas („Concours L’Europe e L’Orgue Maastricht 1996“ (1 premija), Tarptautinis vargonų konkursas „Odensė“ 1998.  S. Kummeris buvo choro vadovu Martino bažnyčioje Kirchheime prie Tecko 1998– 2005 m. Jam vadovaujant buvo atlikta  daugybė oratorijų, kurių atlikimas sulaukė puikaus įvertinimo. „Frauenkirche“ jis atliko keturis koncertų ciklus „Drezdeno vargonų ciklas“, Bacho kūrinių ciklą, vargonų vakarus ir vargonų naktinę muziką žvakių šviesoje. Tai galima išgirsti beveik kiekvieną dieną vidurdienį ir vakare per pamaldas. Samuelis Kummeris yra vargonininkas, koncertavęs daugelyje pasaulio šalių.

www.samuelkummer.de

Vasaros koncertai Kauno Kristaus prisikėlimo bazilikos terasoje rugpjūčio 2-13d. 

Aukščiausioje terasoje Kaune vėl skambės vasaros koncertai! Šiais metais jus džiugins įvairių stilių muzika – bliuzas, swingas, džiazas, o taip pat ir populiarios lietuviškos dainos. Atlikėjai – Lietuvoje ir užsienyje pripažinti profesionalai. Tikimės ne tik gero oro, bet ir gausaus klausytojų būrio!

Naujienas taip pat galite sekti mūsų Facebook ir Instagram puslapiuose!