Sherman Tan & the Cross Band

Bilietai parduodami 1 val. prieš koncertą tik bazilikos kasoje

Liepos 18d., 19val.

Programoje skambės originalios kompozicijos, Blues, Rock , Country  klasika. Naudojant akustinius instrumentus, išgaunamas originalus ansamblio skambėsys, subtiliai balansuojantis tarp gerai pamiršto seno ir dabar kuriamo naujo.

Sherman Tan garbus svečias iš Malaizijos. Ypač stipraus ir savito balso savininkas, multi instrumentalistas. Daugelio Azijos konkursų lauretas ir nugalėtojas. Pernai atlikėjas dalyvavo Lietuvos LNK projekte “Finalo ketvertas” ir  sužavėjo tiek komisiją tiek žiūrovus. Atlikėjo repertuare dominuoja Blues/Soul/Rock stilistika bei savos kūrybos dainos.

https://shermtan.weebly.com


Virgilijus Jutas dainų autorius ir atlikėjas, grupės “Blues Makers” lyderis. Jau 30metų kaip grupė dalyvauja Lietuvos ir Europos muzikiniame gyvenime. Išleisti septyni muzikinai albumai iš jų du lietuvių kalba. Sudalyvauta daugybėje muzikinių festivalių, bendradarbiauta su daug gerų, pirmo ryškumo atlikėjų. Gitara, vokalas, armonikėlės, perkusija visa tai skamba kaip mini žmogus- orkestras.

https://www.facebook.com/jutasmusic/


Robertas Vilčinskas – populiarus būgnininkas ir perkusistas.  Jis groja įvairių stilių muziką – jazz, rock, pop, blues, bossa, latin, caribbean, world, worship, klasikinę. Bendradarbiauja su įvairiais orkestrais, grupėmis bei atlikėjais,  dalyvauja daugelyje Lietuvos ir užsienio muzikinių projektų, užsiima pedagogine veikla. Taipat yra lotynų muzikos grupės Sandra Carrillo & Los Gringos vadovas.

https://www.facebook.com/LosgringosLT


Naujienas taip pat galite sekti mūsų Facebook ir Instagram puslapiuose!